fbpx
Starzenie 2018-05-13T15:48:06+00:00

Spadek zawartości
kwasu hialuronowego w skórze

Ubytek kwasu hialuronowego w skórze jest procesem biologicznym. Proces ten jest procesem naturalnym związanym z wiekiem (proces starzenia), a u kobiet dodatkowo ze zmianami hormonalnymi.
U kobiet proces starzenia skóry rozpoczyna się po 25 roku życia., dlatego tak ważna jest dbałość o utrzymanie jej kondycji w dobrym stanie na każdym etapie życia. Poza tym na ubytek kwasu hialuronowego w skórze wpływają takie czynniki, jak: zanieczyszczenie atmosfery, palenie tytoniu, niewłaściwa higiena życia – dieta, zbyt małą ilość snu, promieniowanie ultrafioletowe.
Dzięki dobrodziejstwu medycyny estetycznej, współczesne kobiety mają wachlarz możliwości, dzięki którym pielęgnacja, jak i drobne korekty wykonywane w profesjonalnych klinikach stają się zjawiskiem naturalnym.
Dzięki temu kobiety emanują pięknem i energią, ponieważ dokonując przemyślanych i zaprojektowanych przez lekarza zabiegów dedykowanych indywidualnie w zależności od potrzeb pacjentki, wzrasta samoocena, jak i atrakcyjność seksualna.cheap nameplate necklacebts butter merchbts mercharmy bombbts army bombbts merchbts mouth maskbts maskbts face masksjungkook face mask