fbpx
O produkcie 2019-06-03T09:27:31+00:00

GelaVis HA
Premium quality

Pozwól sobie na dbałość, której jesteś warta.
Piękno skóry, sposób, w jaki się poruszasz…cała Ty…
Twoja skóra jest jak kwiat…aby była piękna potrzebuje nawilżenia. Dbaj o codzienną dietę.
Gdy pijesz dużo płynów takich, jak woda czy soki, stwarzasz podłoże do utrzymania ECM
(struktura międzykomórkowa zwana macierzą)
w Twojej skórze na właściwym poziomie pod warunkiem, że jest w niej dostateczna zawartość kwasu hialuronowego wiążącego wodę i sprawiającego, że Twoja skóra staje się jędrna i doskonale nawilżona.
Pamiętaj o tym…​

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU

GelaVis HA Premium quality
INNOWACYJNY PRODUKT

Zawiera wysokiej klasy opatentowany kwas hialuronowy o wysokiej biodostępności i profilu bezpieczeństwa.
Właściwie skomponowany skład umożliwia osiągnięcie różnych celów terapeutycznych przy zastosowaniu jednego produktu: zarówno w zakresie wpływu na skórę, jak i stawy, więzadła oraz ścięgna.
Jest to optymalna kompozycja:

 • 70 mg wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego (masa cząsteczkowa ≥1,00 MDa)
 • 30 mg niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego (masa cząsteczkowa 0,15- 1,00 MDa)
 • 20 mg witaminy C (kwas I -askorbinowy)*

*- kofaktor syntezy kolagenu
Znakomite rozwiązanie o proporcjach mas cząsteczkowych adekwatnych do proporcji w skórze.
Tym samym poza dotarciem do skóry i uzupełnieniem macierzy pozakomórkowej, pobudza syntezę endogennego kwasu hialuronowego przez fibroblasty. Dzięki produktowi uzyskujemy wzrost zasobów kwasu hialuronowego w skórze poprzez dwutorowe działanie: wysycenie oraz pobudzenie produkcji.

Potwierdzone dane w opublikowanych badaniach klinicznych dla doustnego kwasu hialuronowego (www.wbc.poznan.pl/Content/328210/index.pdf)
(Nutr J)

Brak zdefiniowanych enzymów rozkładających kwas hialuronowy na poziomie jelit.

Częściowo zdepolimeryzowany na poziomie jelit, zaabsorbowany przez układ limfatyczny i dystrybuowany do skóry niezależnie od masy cząsteczkowej.

Dyfuzja kwasu hialuronowego do skóry poprzez uruchomienie transportu tkankowego niezależnego od masy cząsteczkowej.

Rys. 1 Szlak metaboliczny doustnego kwasu hialuronowego

SKUTECZNOŚĆ

Szybki efekt terapeutyczny w zakresie wzrostu nawilżenia skóry widoczny już po 2-4 tygodniach od momentu rozpoczęcia suplementacji (rys.2 – w subiektywnej ocenie pacjentek)[na podstawie www.wbc.poznan.pl/Content/328210/index.pdf]

Rys.2 Czas od włączenia terapii kwasem hialuronowym, w dziennej dawce 100 mg, po którym uczestnicy zauważyli pierwsze efekty.

Istotne spłycenie zmarszczek (łagodnych i umiarkowanych) po upływie 8 tygodni od rozpoczęcia suplementacji (rys.3) [na podstawie Clin Cosmet Investig Dermatol]

Rys.3 W oparciu o Clin Cosmet Investig Dermatol

W trakcie badania zaobserwowano, że u pacjentów przyjmujących doustnie kwas hialuronowy wystąpiła poprawa wolumetrii twarzy i spłycenie zmarszczek.

WYSOKI PROFIL BEZPIECZEŃSTWANutr J

 • Badania kliniczne dokumentują, że doustna suplementacja kwasem hialuronowym jest w pełni bezpieczna
 • Wysoki profil bezpieczeństwa jest niezależny od masy cząsteczkowej kwasu hialuronowego*
 • Metabolizm i eliminacja z organizmu zapewniają brak nadmiernej akumulacji nawet przy
  dawce 360 mg/dzień**

* W badaniu randomizowanym, z podwójnie ślepą próbą, kontrolą placebo z udziałem ludzi (średni wiek +/- 30,2+/- 9,7, którzy cierpieli z powodu szorstkości i chronicznego wysuszenia skóry, zastosowano niskie i wysokie dawki kwasu hialuronowego w postaci doustnej (120 mg/dzień, n=17; 360 mg/dzień, n= 17, odpowiednio) lub placebo (n=18) przez okres 4 tygodni. Efekty wpływu doustnej suplementacji kwasu hialuronowego na ludzki organizm były oceniane w oparciu o badania krwi. We wszystkich grupach zmiany zawartości kwasu hialuronowego mieściły się w zakresie wartości dopuszczalnych i nie wykazano żadnych istotnych odchyleń od norm medycznych.
Ponadto, żadne odchylenia hematologiczne nie pojawiły się wśród pacjentów, którzy otrzymywali dawkę 240mg/dzień i 200mg/dzień przez okres, 12 tygodni, jak i 12 miesięcy.​

** doustnie podawany kwas hialuronowy jest wykorzystany przez tkanki, 90% lub więcej ulega metabolizmowi i jest eliminowane z organizmu z moczem i wydychanym powietrzem, przez co nie dochodzi do niekorzystnej akumulacji w organizmie.

GelaVis HA Premium quality
IDEALNA TERAPIA

GelaVis HA Premium quality
BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ

Proces produkcyjny jest kontrolowany i audytowany (BRC,IFS)
Zastosowane surowce powstają w procesie full traceability co zapewnia wysoką jakość preparatu.
Jakość użytych surowców, ich bezpieczeństwo i wysoką biodostępność zapewniają chroniące ją patenty.

Lubisz siebie, lecz wraz z upływem lat odczuwasz dyskomfort związany z tym, że Twój wygląd zmienia się. Gdy decydujesz się na zabiegi upiększające w profesjonalnej klinice zapytaj o GelaVis HA Premium Quality jako uzupełnienie procedury i zabierz ze sobą do domu. Opiekuj się swoją skórą również po wyjściu z kliniki.

Monoterapia dla pacjentów zmagających się z suchością skóry.
Uzupełnienie procedur upiększających w specjalistycznych klinikach medycyny estetycznej.

GelaVis HA Premium Quality może być stosowany jako monoterapia, jak również stanowi doskonałe uzupełnienie wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych w obrębie skóry wykonywanych w profesjonalnych klinikach. Wydłuży efekt zabiegu, jak również uzupełni miejsca deficytu kwasu hialuronowego w obszarach skóry ciała nie objętych zabiegami.
GelaVis HA Premium – piękno…nie tylko dzięki nawilżeniu. Właściwa estetyka to nie tylko wygląd twarzy, ale także skóry reszty ciała, jak również zdrowe stawy, więzadła i ścięgna, które sprawiają, że poruszamy się w piękny sposób, jesteśmy pewni siebie, czujemy się zadbani i w pełni mobilni.

GelaVis HA Premium – wybieraj proste rozwiązania: już tylko 1 kapsułka GelaVis HA dziennie daje znakomite nawilżenie skóry w obrębie twarzy, jak i reszty ciała. Ponadto, utrzymuje Twoje stawy, więzadła i ścięgna w optymalnej kondycji.

GelaVis HA Premium quality
WSKAZANIA

GelaVis HA Premium quality
ZALETY

Idealny dla kobiet dorosłych na każdym etapie życia
Efektywny nie tylko w zakresie poprawy nawilżenia
i napięcia skóry, ale także w zakresie odżywienia stawów, więzadeł i ścięgien
Idealny dla kobiet mniej aktywnych, jak i bardzo aktywnych, uprawiających sport ( w tym wyczynowy)
Idealny dla weganek i wegetarianek, ponieważ nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych
Powody, dla których warto przyjmować GleaVis HA Premium:

 1. Uprawiaj Sport z GelaVis HA Premium: Jeśli jesteś aktywna, doznajesz urazu to zawsze zdecyduj się na GelaVis HA- utrzyma Twoją sylwetkę w dobrej kondycji wzmacniając więzadła, ścięgna i stawy poprzez wysycenie deficytu kwasu hialuronowego w tych strukturach
 2. Razem z GelaVis HA Premium zawsze lepiej: Jeśli zmagasz się z nadmierną suchością skóry z różnych przyczyn, czy też po prostu chcesz poprawić swój wygląd, przyjmuj codziennie GelaVis HA
 3. Gdy korzystasz z zabiegów medycyny estetycznej: zawsze dodaj do codziennego menu 1 kapsułkę GelaVis HA Premium – wydłuży efekt, a nawet go wzmocni wysycając deficyt kwasu hialuronowego także w tkankach nie objętych zabiegami
 4. GelaVis HA Premium: odżywienie skóry, więzadeł, ścięgien w małej kapsułce – nigdy nie było to tak proste, jak teraz. 1-2-3 kapsułek dziennie zapewnia dostateczną suplementację dla dorosłej Premium.

Co ma do powiedzenia Twoja skóra?…To, w jaki sposób funkcjonujemy na co dzień nie zawsze jest zależne tylko od nas. Stres, zanieczyszczenie powietrza, zmiany hormonalne- na te czynniki nie mamy dużego wpływu. Zastanów się, co możesz dla siebie zrobić, aby Twoja skóra po prostu zachwycała. Zwróć się do profesjonalnej kliniki, a lekarz dobierze zabieg przeznaczony dokładnie dla Ciebie. Po wykonanym zabiegu, opuszczając klinikę koniecznie zabierz ze sobą GelaVis HA Premium.

Monoterapia:
1-3 kapsułki dziennie przez okres 6-12 miesięcy
(3 kapsułki można stosować przez okres pierwszego miesiąca, a następnie stosować 1-2 kapsułek dziennie)

Terapia skojarzona z procedurami upiększającymi w specjalistycznych klinikach:
1-2 kapsułek dziennie przez okres 3-12 miesięcy

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU

GelaVis HA Premium quality
ZALECANE DAWKOWANIEcheap nameplate necklacebts butter merchbts mercharmy bombbts army bombbts merchbts mouth maskbts maskbts face masksjungkook face mask