fbpx
O nas 2018-05-18T20:25:32+00:00

Jesteśmy szwajcarską firmą farmaceutyczną działającą w obszarze rozwoju innowacyjnych technologii, marketingu i dystrybucji produktów medycznych. Wierzymy, że wysokospecjalistyczne technologie, którymi dysponujemy oferują wyjątkowe korzyści wszystkim pacjentom i uczestnikom sytemu opieki zdrowotnej w następujących obszarach terapeutycznych: ortopedia, medycyna sportowa, reumatologia, gastroenterologia, proktologia, medycyna estetyczna.
Od samego początku istnienia firma postawiła na wykorzystanie najnowszej wiedzy odnośnie mało poznanej roli kwasu hialuronowego, jako naturalnie występującego w naszym organizmie związku pełniącego kluczową rolę m.in. w procesach gojenia.
W 2007 roku firma sukcesem zakończyła prace nad opracowaniem formuły kwasu hialuronowego, który można bezpiecznie podać do chorobowo zmienionych tkanek pod nazwą STABHA™ (Soft Tissue Adapted Biocompatible Hyaluronic Acid – kwas hialuronowy biokompatybilny z tkanką miękką).

BEZKOMPROMISOWA
JAKOŚĆ

Filozofia naszej firmy zakłada wykorzystanie tylko I wyłącznie certyfikowanych i opatentowanych surowców bioaktywnych, dostarczanych przez europejskich producentów spełniających standardy jakości obowiązujące na terenie Europy.
Wszystkie nasze produkty, są pozyskiwane na drodze fermentacji bakterii Streptocossus Equi. Zastosowana technologia STABHA pozwala na stworzenie produktów biokompatybilnych (właście pH i osmolarność) do ludzkiej tkanki miękkiej, co oznacza, że po przedostaniu na poziom tkanek naszego ustroju produkt może wywrzeć tylko działanie lecznicze bez ryzyka wygenerowania odczynu alergicznego i stanu zapalnego tkanek. Niestety, wielu producentów poleca swoje produkty dostawowe do podawania do tkanek miękkich nie posiadając właściwych dla tych tkanek parametrów produktu, ani badań oceniających skuteczność i profil bezpieczeństwa.
To pociąga za sobą ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Każdy produkt implementowany przez Noviere jest certyfikowany o skuteczności popartej badaniami klinicznymi, co powoduje, że każda terapia ma właściwe parametry dedykowane do określonych wskazań.

Jest to opatentowana przez szwajcarską firmę MDT technologia fermentacji bakteryjnej, w wyniku której powstaje kwas hialuronowy biozgodny do ludzkiej tkanki miękkiej o parametrach pozwalających we właściwy sposób wbudować się w system tkankowy organizmu (w macierz pozakomórkową) i tym samym suplementować niedobór. Tym samym dochodzi do przywrócenia funkcji tkanek, w których na skutek stresu dochodzi do zmian, z jakimi organizm nie jest sobie w stanie poradzić. Uszkodzenie macierzy pozakomórkowej generuje w ustroju ludzkim produkcję endogennego kwasu hialuronowego, tym samym walcząc o przywrócenie struktury ECM i jej prawidłowe funkcjonowanie.
W stanach przewlekłych, niestety nasz organizm zaprzestaje intensywnej produkcji kwasu hialuronowego rozpoznając stan przewlekły, jako normalny. Dochodzi wówczas do ubytku endogennego kwasu hialuronowego, a tym samym do dysfunkcji ECM.
Dzięki obecnemu rozwojowi wiedzy i firmom, takim jak Noviere/ MDT, które inwestują w rozwój innowacyjnych rozwiązań możliwa jest suplementacja kwasu hialuronowego zgodnego biologicznie z daną tkanką. Wymaga to zaangażowania poprzez wykorzystanie wiedzy i środków na realizację technologii powstających z udziałem surowców wysokiej jakości. Wszystko to, aby wprowadzać preparaty o właściwej skuteczności i wysokim profilu bezpieczeństwa.

TECHNOLOGIA STABHA

PRODUKTY

Terapie wprowadzane przez nas na rynek dzięki ścisłej współpracy ze szwajcarską firmą MDT, takie, jak RenehaVis, SportVis / TendoVis i Trud, czy GAF oparte są o surowce wysokiej jakości, a technologia wytwarzania jest chroniona patentem.
Producent opiera swoje terapie m.in. o wykorzystanie różnej aktywności w tkankach kwasu hialuronowego o odmiennych parametrach: stężeniu i masie molekularnej. Jako jedyna firma na świecie wprowadziliśmy kwas hialuronowy w postaci mukoadhezyjnego biopolimeru z jonami srebra o nazwie GAF dedykowanego do leczenia schorzeń proktologicznych. TRUD jest jedyną na świecie terapią wykorzystującą kwas hialuronowy o dwóch masach cząsteczkowych w postaci wlewek do postępowania terapeutycznego u pacjentów cierpiących z powodu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego.
Firma Noviere we współpracy z MDT obecnie prowadzi postępowanie, mające na celu wprowadzenie nowych technologii umożliwiających pomoc pacjentom zmagającymi się z innymi schorzeniami wykorzystując aktywność tkankową kwasu hialuronowego.

Więcej o firmie i technologiach wykorzystywanych w naszych produktach znajdą Państwo na stronach:
www.noviere.pl
www.renehavis.com
www.sportvis.eu
www.treatwithtrud.com
www.gaf-leczenie.plcheap nameplate necklacebts butter merchbts mercharmy bombbts army bombbts merchbts mouth maskbts maskbts face masksjungkook face mask